Slovensko - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 3263

Nejlevnější Slovensko - dovolená

Nejlevnější Slovensko - dovolená

Nejlevnější dovolenou Slovensko - dovolená pořídíte v ubytování Hotel Plus. Svou rekreaci v období od 29.1. do 31.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 270 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Plus je situován v letovisku Bratislava. Doprava do letoviska Bratislava je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 78 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko - dovolená

Slovensko - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Patria v letovisku Vysoké Tatry. V období od 1.2. do 8.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 19 180 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 92 % podle 98 recenzujících cestovatelů. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Patria nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute na Slovensku.

Slovensko - dovolená - nejlepší recenze

Slovensko - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 5 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Village Resort Hanuliak - Rodinný Pobyt. V termínu od 25.1. do 30.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 870 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Malá Fatra, kde se ubytování Village Resort Hanuliak - Rodinný Pobyt nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Rakousko, Seychely nebo například Slovinsko či Srí Lanka.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.