Slovensko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 3255

Nejlevnější Slovensko - First Minute

Nejlevnější Slovensko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Slovensko - First Minute pořídíte v ubytování Hotel Plus. Svou rekreaci v období od 29.1. do 31.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 270 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Plus je situován v letovisku Bratislava. Doprava do letoviska Bratislava je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 78 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko - First Minute

Slovensko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Piešťany - Thermia Palace Ensana Health Spa v letovisku Bratislava. V období od 30.1. do 6.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 27 195 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Bratislava, kde se ubytování Piešťany - Thermia Palace Ensana Health Spa nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Slovensku.

Slovensko - First Minute - nejlepší recenze

Slovensko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 4 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Apartmány Koliba Kamzík. V termínu od 28.1. do 3.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 440 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Apartmány Koliba Kamzík nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Slovensko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Slovensku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.