Slovensko - hotely

Zobrazeno 1-10 z celkem 2761

Nejlevnější Slovensko - hotely

Nejlevnější Slovensko - hotely

Nejlevnější dovolenou Slovensko - hotely pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Hotel Barónka /. Svou rekreaci v období od 1.12. do 2.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 420 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Barónka / je situován v letovisku Bratislava. Doprava do letoviska Bratislava je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 74 % dle 9 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko - hotely

Slovensko - hotely - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Grand Hotel Permon v letovisku Vysoké Tatry. V období od 3.12. do 11.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 29 040 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 90 % podle 33 recenzujících cestovatelů. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Grand Hotel Permon nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Super Last Minute na Slovensku.

Slovensko - hotely - nejlepší recenze

Slovensko - hotely - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 27 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Wellness Hotel Chopok. V termínu od 29.11. do 1.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 976 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Nízké Tatry, kde se ubytování Wellness Hotel Chopok nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Slovensko - hotely můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Slovensku.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Slovensku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - hotely, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko - hotely levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.