Jižní Slovensko - Slovensko

Zobrazeno 1-10 z celkem 109

Nejlevnější Jižní Slovensko - Slovensko

Nejlevnější Jižní Slovensko - Slovensko

Nejlevnější dovolenou Jižní Slovensko - Slovensko pořídíte v ubytování Apartmány A Chatky Podhájska Ii.. Svou rekreaci v období od 18.2. do 21.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 720 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Apartmány A Chatky Podhájska Ii. je situován v letovisku Jižní Slovensko. Doprava do letoviska Jižní Slovensko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku.

Luxusní Jižní Slovensko - Slovensko

Jižní Slovensko - Slovensko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Wellness Hotel Patince: Letní Pobyt - 3 Noci v letovisku Jižní Slovensko. V období od 26.8. do 29.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 270 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 138 recenzujících cestovatelů. Do lokality Jižní Slovensko, kde se ubytování Wellness Hotel Patince: Letní Pobyt - 3 Noci nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Slovensku.

Jižní Slovensko - Slovensko - nejlepší recenze

Jižní Slovensko - Slovensko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má podle 68 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Aqua. V termínu od 11.12. do 14.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 658 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Jižní Slovensko, kde se ubytování Hotel Aqua nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Jižní Slovensko - Slovensko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality na Slovensko? Pro pobyty v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku lze využít tyto způsoby dopravy: autem nebo autobusem.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou bez stravy, plná penze, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality na Slovensko vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku ? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování na Slovensku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Slovensku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Jižní Slovensko - Slovensko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.