Jižní Slovensko - levně - Slovensko

Zobrazeno 1-10 z celkem 109

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Jižní Slovensko - levně - Slovensko

Nejlevnější Jižní Slovensko - levně - Slovensko

Nejlevnější dovolenou Jižní Slovensko - levně - Slovensko ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Vila Anna. Svou rekreaci v období od 11.5. do 14.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 980 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Vila Anna je situován v letovisku Jižní Slovensko. Doprava do letoviska v lokalitě Jižní Slovensko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější na Slovensku s průměrnou recenzí 90 % dle 13 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Jižní Slovensko - levně - Slovensko

Jižní Slovensko - levně - Slovensko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Wellness Hotel Patince: Wellness Aqua Pobyt - 2 Noci v letovisku Jižní Slovensko. V období od 13.4. do 15.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 900 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 138 recenzujících cestovatelů. Do lokality Jižní Slovensko, kde se ubytování Wellness Hotel Patince: Wellness Aqua Pobyt - 2 Noci nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené Super Last Minute na Slovensku.

Jižní Slovensko - levně - Slovensko - nejlepší recenze

Jižní Slovensko - levně - Slovensko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Penzion Max: Rekreační Pobyt 4 Noci. Recenze je udělená na základě 23 hodnotících uživatelů. V termínu od 11.5. do 15.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 020 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Jižní Slovensko, kde se ubytování Penzion Max: Rekreační Pobyt 4 Noci nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou na Slovensku s nejlepší recenzí v oblasti Jižní Slovensko.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Jižní Slovensko můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Jižní Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená USA, pobyty Zanzibar 2021 nebo například zájezdy Bali 2021 či Last Minute Černá Hora.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Jižní Slovensko - levně - Slovensko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.