Jižní Slovensko - slevy - Slovensko

Zobrazeno 1-10 z celkem 109

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Jižní Slovensko - slevy - Slovensko

Nejlevnější Jižní Slovensko - slevy - Slovensko

Nejlevnější dovolenou Jižní Slovensko - slevy - Slovensko ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v ubytování Vila Anna. Svou rekreaci v období od 11.5. do 14.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 980 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Vila Anna je situován v letovisku Jižní Slovensko. Doprava do letoviska v lokalitě Jižní Slovensko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější na Slovensku s průměrnou recenzí 90 % dle 13 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Jižní Slovensko - slevy - Slovensko

Jižní Slovensko - slevy - Slovensko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Wellness Hotel Patince v letovisku Jižní Slovensko. V období od 11.7. do 14.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 220 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 138 recenzujících cestovatelů. Do lokality Jižní Slovensko, kde se ubytování Wellness Hotel Patince nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Slovensku.

Jižní Slovensko - slevy - Slovensko - nejlepší recenze

Jižní Slovensko - slevy - Slovensko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 92 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Penzion Max: Rekreační Pobyt 5 Nocí. Recenze je udělená na základě 23 hodnotících uživatelů. V termínu od 14.6. do 19.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 680 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Jižní Slovensko, kde se ubytování Penzion Max: Rekreační Pobyt 5 Nocí nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí v oblasti Jižní Slovensko.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku?


Výběr lokality

Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Jižní Slovensko můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Jižní Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Maďarsko, pobyty Maledivy 2021 nebo například zájezdy Maroko 2021 či Last Minute Německo.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Jižní Slovensko - slevy - Slovensko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.