Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko

Zobrazeno 1-5 z celkem 5

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko

Nejlevnější Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko

Nejlevnější dovolenou Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Thermal Park. Svou rekreaci v období od 3.12. do 5.12.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 321 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 10 % z původní ceny 3 690 Kč. Hotel Thermal Park je situován v letovisku Jižní Slovensko. Doprava do letoviska Jižní Slovensko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 90 % dle 5 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko

Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Minerál: Lázeňský Pobyt Medical Silver - 6 Nocí v letovisku Jižní Slovensko. V období od 5.12. do 11.12.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 760 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Jižní Slovensko, kde se ubytování Hotel Minerál: Lázeňský Pobyt Medical Silver - 6 Nocí nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Slovensku.

Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko - nejlepší recenze

Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 90 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Hotel Thermal Park. Recenze je udělená na základě 5 hodnotících uživatelů. V termínu od 3.12. do 5.12.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 321 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 10 % z původní ceny 3 690 Kč. Do lokality Jižní Slovensko, kde se ubytování Hotel Thermal Park nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí v oblasti Jižní Slovensko.

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku?

Ubytování

Jaké jsou možnosti ubytování v prosinci v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Slovensku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi. Hledáte pouze ubytování? Chcete cestovat na vlastní pěst bez služeb cestovní kanceláře? Vybírejte tedy pouze z nabídek ubytování v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku bez dopravy zařízené cestovní kanceláří.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování v prosinci, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Jižní Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Jižní Slovensko na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Jižní Slovensko můžete vyzkoušet například také stránky Dovolená Jižní Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Srí Lanka, pobyty Thajsko 2021 nebo například zájezdy Turecko 2021 či Last Minute Zanzibar.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Jižní Slovensko v prosinci - Slovensko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.