Slovensko - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 3697

Nejlevnější Slovensko - Last Minute

Nejlevnější Slovensko - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Slovensko - Last Minute pořídíte v ubytování Drevenice Zuberec. Svou rekreaci v období od 29.11. do 1.12.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 143 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Drevenice Zuberec je situován v letovisku Západní Tatry. Doprava do letoviska Západní Tatry je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute na Slovensku.

Luxusní Slovensko - Last Minute

Slovensko - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Barónka / v letovisku Bratislava. V období od 30.11. do 2.12.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 2 780 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 74 % podle 9 recenzujících cestovatelů. Do lokality Bratislava, kde se ubytování Hotel Barónka / nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Super Last Minute na Slovensku.

Slovensko - Last Minute - nejlepší recenze

Slovensko - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má podle 3 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Terchová - Garni Hotel Fatra. V termínu od 28.11. do 5.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 885 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Malá Fatra, kde se ubytování Terchová - Garni Hotel Fatra nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Slovensko - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Slovensku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.