Oravské Beskydy - Slovensko

Zobrazeno 1-10 z celkem 61

Nejlevnější Oravské Beskydy - Slovensko

Nejlevnější Oravské Beskydy - Slovensko

Nejlevnější dovolenou Oravské Beskydy - Slovensko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Tst965. Svou rekreaci v období od 20.3. do 27.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 165 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Tst965 je situován v letovisku Oravské Beskydy. Doprava do letoviska Oravské Beskydy je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku.

Luxusní Oravské Beskydy - Slovensko

Oravské Beskydy - Slovensko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Tst427 v letovisku Oravské Beskydy. V období od 17.4. do 24.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 840 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Oravské Beskydy, kde se ubytování Tst427 nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute na Slovensku.

Oravské Beskydy - Slovensko - nejlepší recenze

Oravské Beskydy - Slovensko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 86 % má podle 15 hodnotících uživatelů 2hvězdičkový Zelený Dom: Rekreační Pobyt 5 Nocí. V termínu od 28.11. do 3.12.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 3 500 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 4 % z původní ceny 3 646 Kč. Do lokality Oravské Beskydy, kde se ubytování Zelený Dom: Rekreační Pobyt 5 Nocí nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Oravské Beskydy - Slovensko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Oravské Beskydy na Slovensku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality na Slovensko? Pro pobyty v letovisku Oravské Beskydy na Slovensku lze využít tyto způsoby dopravy: autem.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Oravské Beskydy na Slovensku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou bez stravy, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Oravské Beskydy na Slovensku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality na Slovensko vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování na Slovensku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Oravské Beskydy na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Slovensku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Oravské Beskydy na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Oravské Beskydy - Slovensko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Oravské Beskydy na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.