Slovensko s plnou penzí - apartmány

Zobrazeno 1-10 z celkem 12

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - apartmány

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - apartmány

Nejlevnější dovolenou Slovensko s plnou penzí - apartmány pořídíte v ubytování Apartmán Lysec. Svou rekreaci v období od 1.8. do 7.8.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 17 100 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Apartmán Lysec je situován v letovisku Střední Slovensko. Doprava do letoviska Střední Slovensko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku.

Luxusní Slovensko s plnou penzí - apartmány

Slovensko s plnou penzí - apartmány - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní Apartmán Mier v letovisku Střední Slovensko. V období od 6.12. do 15.12.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 420 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Střední Slovensko, kde se ubytování Apartmán Mier nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Slovensku.

Slovensko s plnou penzí - apartmány - nejlepší recenze

Slovensko s plnou penzí - apartmány - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů Apartmán Lysec. V termínu od 4.2. do 16.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 000 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Střední Slovensko, kde se ubytování Apartmán Lysec nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Last Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Slovensku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování s plnou penzí - apartmány, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko s plnou penzí - apartmány levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Tunisko, Vietnam nebo například Albánie či Bulharsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko s plnou penzí - apartmány můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.