Slovensko s plnou penzí - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 321

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - First Minute

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - First Minute

Nejlevnější dovolenou Slovensko s plnou penzí - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Hutník I.. Svou rekreaci v období od 22.3. do 25.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 650 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Sorea Hutník I. je situován v letovisku Vysoké Tatry. Doprava do letoviska Vysoké Tatry je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 86 % dle 239 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko s plnou penzí - First Minute

Slovensko s plnou penzí - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Choč - Lúčky v letovisku Liptov. V období od 16.6. do 25.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 600 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 84 % podle 3 recenzujících cestovatelů. Do lokality Liptov, kde se ubytování Choč - Lúčky nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Slovensku.

Slovensko s plnou penzí - First Minute - nejlepší recenze

Slovensko s plnou penzí - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 121 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Aphrodite Palace. V termínu od 24.5. do 27.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 550 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Západní Slovensko, kde se ubytování Hotel Aphrodite Palace nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování s plnou penzí - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko s plnou penzí - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Tunisko, USA nebo například Zanzibar či Bali.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko s plnou penzí - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.