Slovensko s plnou penzí - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 44

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - Last Minute

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Slovensko s plnou penzí - Last Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Titris. Svou rekreaci v období od 25.1. do 27.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 344 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Titris je situován v letovisku Vysoké Tatry. Doprava do letoviska Vysoké Tatry je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 88 % dle 160 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko s plnou penzí - Last Minute

Slovensko s plnou penzí - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Hotel Sorea Urán v letovisku Vysoké Tatry. V období od 3.2. do 11.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 000 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 110 recenzujících cestovatelů. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Sorea Urán nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute na Slovensku.

Slovensko s plnou penzí - Last Minute - nejlepší recenze

Slovensko s plnou penzí - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 110 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Sorea Urán. V termínu od 21.1. do 29.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 000 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Sorea Urán nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování s plnou penzí - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko s plnou penzí - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Chorvatsko Last Minute, Jordánsko Last Minute nebo například Kapverdské ostrovy Last Minute či Kuba Last Minute.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko s plnou penzí - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.