Slovensko s plnou penzí - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 487

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - levně

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - levně

Nejlevnější dovolenou Slovensko s plnou penzí - levně pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Hutník Ii. Svou rekreaci v období od 7.3. do 9.3.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 921 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Hutník Ii je situován v letovisku Vysoké Tatry. Doprava do letoviska Vysoké Tatry je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější na Slovensku s průměrnou recenzí 86 % dle 186 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko s plnou penzí - levně

Slovensko s plnou penzí - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Hotel Boboty v letovisku Malá Fatra. V období od 16.10. do 20.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 560 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 12 recenzujících cestovatelů. Do lokality Malá Fatra, kde se ubytování Hotel Boboty nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Slovensku.

Slovensko s plnou penzí - levně - nejlepší recenze

Slovensko s plnou penzí - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 160 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Titris. V termínu od 25.1. do 27.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 344 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Titris nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Turecko, Vietnam nebo například Albánie či Bulharsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko s plnou penzí - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.