Slovensko s plnou penzí - od Invia

Zobrazeno 1-10 z celkem 487

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - od Invia

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - od Invia

Nejlevnější dovolenou Slovensko s plnou penzí - od Invia pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Titris. Svou rekreaci v období od 25.1. do 27.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 344 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Titris je situován v letovisku Vysoké Tatry. Doprava do letoviska Vysoké Tatry je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 88 % dle 160 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko s plnou penzí - od Invia

Slovensko s plnou penzí - od Invia - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Hotel Sorea Urán v letovisku Vysoké Tatry. V období od 19.2. do 27.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 000 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 110 recenzujících cestovatelů. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Sorea Urán nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené na Slovensku.

Slovensko s plnou penzí - od Invia - nejlepší recenze

Slovensko s plnou penzí - od Invia - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 110 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Sorea Urán. V termínu od 21.1. do 29.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 18 000 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Sorea Urán nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Madeira, Malta nebo například Mauricius či Norsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko s plnou penzí - od Invia můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.