Slovensko s plnou penzí - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 487

Slovensko s plnou penzí - recenze - nejlepší recenze

Slovensko s plnou penzí - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 121 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Aphrodite Palace. V termínu od 24.5. do 27.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 550 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Západní Slovensko, kde se ubytování Hotel Aphrodite Palace nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - recenze

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - recenze

Nejlevnější dovolenou Slovensko s plnou penzí - recenze pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Urán. Svou rekreaci v období od 19.2. do 21.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 556 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Urán je situován v letovisku Vysoké Tatry. Doprava do letoviska Vysoké Tatry je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější na Slovensku s průměrnou recenzí 88 % dle 110 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko s plnou penzí - recenze

Slovensko s plnou penzí - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Hotel Sorea Trigan v letovisku Vysoké Tatry. V období od 13.6. do 27.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 28 420 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 112 recenzujících cestovatelů. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Sorea Trigan nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Slovensku.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Turecko, Vietnam nebo například Albánie či Bulharsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko s plnou penzí - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.