Slovensko s plnou penzí - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 487

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - slevy

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí - slevy

Nejlevnější dovolenou Slovensko s plnou penzí - slevy pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Choč - Lúčky. Svou rekreaci v období od 3.10. do 5.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 160 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Choč - Lúčky je situován v letovisku Liptov. Doprava do letoviska Liptov je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 84 % dle 3 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko s plnou penzí - slevy

Slovensko s plnou penzí - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Hotel Boboty v letovisku Malá Fatra. V období od 8.9. do 12.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 560 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 86 % podle 12 recenzujících cestovatelů. Do lokality Malá Fatra, kde se ubytování Hotel Boboty nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Slovensku.

Slovensko s plnou penzí - slevy - nejlepší recenze

Slovensko s plnou penzí - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 121 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Hotel Aphrodite Palace. V termínu od 24.5. do 27.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 11 550 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Západní Slovensko, kde se ubytování Hotel Aphrodite Palace nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kypr, Madeira nebo například Malta či Mauricius.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko s plnou penzí - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.