Slovensko s plnou penzí v červnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 32

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí v červnu

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí v červnu

Nejlevnější dovolenou Slovensko s plnou penzí v červnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Boboty. Svou rekreaci v období od 15.6. do 17.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 4 780 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Boboty je situován v letovisku Malá Fatra. Doprava do letoviska Malá Fatra je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 86 % dle 12 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko s plnou penzí v červnu

Slovensko s plnou penzí v červnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Hotel Sorea Trigan v letovisku Vysoké Tatry. V období od 30.6. do 14.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 30 380 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 112 recenzujících cestovatelů. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Sorea Trigan nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Slovensku.

Slovensko s plnou penzí v červnu - nejlepší recenze

Slovensko s plnou penzí v červnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 112 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Sorea Trigan. V termínu od 5.6. do 12.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 210 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Sorea Trigan nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování s plnou penzí v červnu na Slovensku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování na Slovensku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Slovensku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování s plnou penzí v červnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko s plnou penzí v červnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Rakousko, Seychely nebo například Slovinsko či Srí Lanka.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko s plnou penzí v červnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.