Slovensko s plnou penzí v prosinci

Zobrazeno 1-10 z celkem 11

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí v prosinci

Nejlevnější Slovensko s plnou penzí v prosinci

Nejlevnější dovolenou Slovensko s plnou penzí v prosinci pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Sorea Trigan. Svou rekreaci v období od 10.12. do 13.12.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 5 580 Kč, se stravou formou plná penze. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Sorea Trigan je situován v letovisku Vysoké Tatry. Doprava do letoviska Vysoké Tatry je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 88 % dle 112 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko s plnou penzí v prosinci

Slovensko s plnou penzí v prosinci - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Hotel Sorea Trigan v letovisku Vysoké Tatry. V období od 10.12. do 13.12.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 580 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 88 % podle 112 recenzujících cestovatelů. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Sorea Trigan nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené First Minute na Slovensku.

Slovensko s plnou penzí v prosinci - nejlepší recenze

Slovensko s plnou penzí v prosinci - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 88 % má podle 112 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Sorea Trigan. V termínu od 1.12. do 6.12.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 300 Kč se stravou formou plná penze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Vysoké Tatry, kde se ubytování Hotel Sorea Trigan nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené na Slovensku?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování s plnou penzí v prosinci na Slovensku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování na Slovensku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Slovensku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování s plnou penzí v prosinci, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko s plnou penzí v prosinci levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt na Slovensku můžete vybrat z následujících 35 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Slovenskolastminute.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou na Slovensku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Slovensko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Slovinsko, Srí Lanka nebo například Thajsko či Turecko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Slovensko s plnou penzí v prosinci můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.