Slovensko v červenci

Zobrazeno 1-10 z celkem 271

Nejlevnější Slovensko v červenci

Nejlevnější Slovensko v červenci

Nejlevnější dovolenou Slovensko v červenci pořídíte v ubytování Intercamp. Svou rekreaci v období od 3.7. do 6.7.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 698 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Intercamp je situován v letovisku Bratislava. Doprava do letoviska Bratislava je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku s průměrnou recenzí 92 % dle 3 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Slovensko v červenci

Slovensko v červenci - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Piešťany - Thermia Palace Ensana Health Spa v letovisku Bratislava. V období od 10.7. do 17.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 31 710 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Bratislava, kde se ubytování Piešťany - Thermia Palace Ensana Health Spa nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Slovensku.

Slovensko v červenci - nejlepší recenze

Slovensko v červenci - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 98 % má podle 9 hodnotících uživatelů Penzion Úsměv. V termínu od 8.7. do 11.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 740 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Slovenský Raj, kde se ubytování Penzion Úsměv nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Slovensko v červenci můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené na Slovensku.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování na Slovensku v červenci? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: apartmány nebo hotely. Při výběru ubytování na Slovensku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Slovensku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v červenci, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Slovensko v červenci levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.