Velká Fatra - Slovensko

Zobrazeno 1-10 z celkem 58

Nejlevnější Velká Fatra - Slovensko

Nejlevnější Velká Fatra - Slovensko

Nejlevnější dovolenou Velká Fatra - Slovensko pořídíte v ubytování Chalupa Staré Hory. Svou rekreaci v období od 10.4. do 17.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 162 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Chalupa Staré Hory je situován v letovisku Velká Fatra. Doprava do letoviska Velká Fatra je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute na Slovensku.

Luxusní Velká Fatra - Slovensko

Velká Fatra - Slovensko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní Chata Tajov v letovisku Velká Fatra. V období od 23.10. do 30.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 013 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Velká Fatra, kde se ubytování Chata Tajov nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute na Slovensku.

Velká Fatra - Slovensko - nejlepší recenze

Velká Fatra - Slovensko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů Chalupa Staré Hory. V termínu od 10.4. do 17.4.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 162 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Velká Fatra, kde se ubytování Chalupa Staré Hory nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Velká Fatra - Slovensko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Velká Fatra na Slovensku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality na Slovensko? Pro pobyty v letovisku Velká Fatra na Slovensku lze využít tyto způsoby dopravy: autem.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Velká Fatra na Slovensku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou bez stravy. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Velká Fatra na Slovensku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality na Slovensko vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Při výběru ubytování na Slovensku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Velká Fatra na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Slovensku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Velká Fatra na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Velká Fatra - Slovensko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Velká Fatra na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.