Východní Slovensko - Slovensko

Zobrazeno 1-10 z celkem 16

Nejlevnější Východní Slovensko - Slovensko

Nejlevnější Východní Slovensko - Slovensko

Nejlevnější dovolenou Východní Slovensko - Slovensko pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Satel. Svou rekreaci v období od 11.1. do 13.1.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 570 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Satel je situován v letovisku Východní Slovensko. Doprava do letoviska Východní Slovensko je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější na Slovensku s průměrnou recenzí 86 % dle 24 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Východní Slovensko - Slovensko

Východní Slovensko - Slovensko - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou na Slovensku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Hotel Thermal Šírava v letovisku Východní Slovensko. V období od 6.6. do 13.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 12 120 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Východní Slovensko, kde se ubytování Hotel Thermal Šírava nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute na Slovensku.

Východní Slovensko - Slovensko - nejlepší recenze

Východní Slovensko - Slovensko - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má podle 11 hodnotících uživatelů Hotel Season. V termínu od 8.3. do 15.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 19 219 Kč se stravou formou polopenze. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Východní Slovensko, kde se ubytování Hotel Season nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute na Slovensku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Východní Slovensko - Slovensko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v letovisku Východní Slovensko na Slovensku.

Doprava
Jak se dostat na dovolenou do lokality na Slovensko? Pro pobyty v letovisku Východní Slovensko na Slovensku lze využít tyto způsoby dopravy: autem.

Strava
Jaké jsou možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Východní Slovensko na Slovensku podle aktuální nabídky zájezdů? Stravu můžete zvolit formou plná penze, polopenze případně snídaně. Dobře zvažte, jestli se na dovolenou v letovisku Východní Slovensko na Slovensku vyplatí připlatit za lepší stravu například formou All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude nutno jídlo dokupovat na místě.

Termín
Víte kdy chcete do lokality na Slovensko vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v letovisku Východní Slovensko na Slovensku ? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování na Slovensku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Východní Slovensko na Slovensku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů na Slovensku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Východní Slovensko na Slovensku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality na Slovensko, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Východní Slovensko - Slovensko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Východní Slovensko na Slovensku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Slovenskolastminute.cz - porovnání cen zájezdů na Slovensko. Web Slovenskolastminute.cz využívá cookies.